Seminár: Príprava, tlač a dokončovanie obalov 2023

Spoločnosť M & P, spol. s r. o. Vás pozýva na pravidelný seminár:


 

Komu je seminár určený?

Seminár je určený firmám aj jednotlivcom, ktorí sa venujú, alebo rozmýšľajú o výrobe a tlači obalov, a to za účelom ďalšieho predaja, ako aj pre vlastnú potrebu. Zameranie semináru pokrýva problematiku vhodnú pre vedúcich pracovníkov, ako aj grafikov a výkonných pracovníkov. Je určený pre všetkých tých, ktorí pracujú v oblasti tlače, prípravy tlače a aj finalizácie obalov.

Ako to bude prebiehať?

Firma M & P organizuje semináre venované packagingu už viac ako 20 rokov. Seminár je venovaný problematike tlače a dokončovania obalov a bude trvať 2 dni. Prvý deň budú prebiehať prednášky hostí a vzájomné diskusie. Medzi prednáškami, ale hlavne počas večerného posedenia pri pohári vína a dobrého piva z regionálneho pivovaru je priestor na osobné konzultácie, diskusie s prednášajúcimi a aj medzi sebou navzájom.

Druhý deň bude prebiehať formou workshopov. V oddelených častiach penziónu budú prebiehať oddelené workshop-y, ktoré budú venované určitým konkrétnym oblastiam.

Kompletný program:       Program seminára v PDF

Registrácia najneskôr do 3. marca 2023, seminár je spoplatnený 99 € s DPH. V cene je započítané ubytovanie, raňajky, obed, večera, občerstvenie a večerné posedenie s ochutnávkou pív z pivovaru Flámm.

Pri registrácii prosím uveďte, či máte záujem o ubytovanie, bez ubytovania je cena za osobu 49 € s DPH.

Bližšie informácie a registrácia:

Barbora Roháčová             rohacova@map.sk, 0903 833 273

Anton Puškár ml.               puskar.ml@map.sk, 0910 641 375

Praktické informácie:

Penzión Relish sa nachádza v strede Rajeckých Teplíc v blízkosti kúpeľov Afrodita. Penzión Relish patrí pod penzión Flámm , kde bude prebiehať aj večerné posedenie s ochutnávkou pív https://flamm.sk/.

Adresa: Penzión Relish, Školská 25/38, 013 13 Rajecké Teplice, Telefón: +421 911 494 941

Veríme, že si nájdete čas na strávenie dvoch dní v príjemnom prostredí so zaujímavými hosťami a informáciami.

Tešíme sa na stretnutie s Vami

Partneri a učastníci

Máte záujem o produkt?

V prípade nejasností nám zanechajte vaše údaje a my vám veľmi radi pomôžeme.

  O nás

  M & P, spol. s r. o. pôsobí na slovenskom trhu už vyše 25 rokov. Ponúkame komplexné hardvérové a softvérové riešenia pre oblasti: výroba reklamy (Signmaking), výroba obalov (Packaging), príprava tlače (Prepress) a ďalšie. M & P, spol. s r. o. je autorizovaným zástupcom globálnych spoločností ako sú: AGFA, KONGSBERG, ESKO, EPSON, X-RITE PANTONE, GM, ADOBE, JUST, EFI, APPLE, DELL, AUTODESK.

  © Map.sk copyright 2020

  Buďte na dosah

  Hľadáte viac informácií?
  Radi Vám pomôžeme

  KONTAKTUJTE NÁS
  Získajte najnovšie informácie

  Náš newsletter Vám zabezpečí pravidelný prísun noviniek v produktoch, aplikáciách a technológiach.